MONTAŻ POMP CIEPŁA – CHOSZCZNO, GORZÓW, MYŚLIBÓRZ

MONTAŻ POMP CIEPŁA – CHOSZCZNO, GORZÓW, MYŚLIBÓRZ
by Eko Anwa

Montaż pompy ciepła pozwala na ekologiczne i ekonomiczne ogrzanie domu energią pochodzącą z gruntu lub z powietrza. To decyzja, dzięki której zyskuje się stabilne pod względem kosztów eksploatacyjnych źródło ogrzewania budynku. W przypadku tradycyjnych instalacji grzewczych koszty ogrzewania uzależnione są bowiem od cen paliw, które ulegają częstym zmianom.

Pompy ciepła – ekologiczne instalacje grzewcze

Pompy ciepła oferujemy zarówno do budynków nowopowstałych, jak i tych oddanych do użytku jakiś czas temu, które poddawane są modernizacji. Ich montaż jest zwykle droższy niż instalacji wyposażonych w tradycyjne urządzenia grzewcze na paliwa kopalne. Koszty całej inwestycji zwracają się jednak stosunkowo szybko. Z czasem zaś zastosowanie pompy ciepła może się przyczynić do poczynienia sporych oszczędności. Jako ekologiczne instalacje grzewcze generują one bowiem właściwie niemal darmową energię. Nasze usługi nie ograniczają się jednak wyłącznie do przeprowadzenia prac montażowych. Możemy dokładnie przedstawić klientom zasady działania pomp ciepła, udzielić rad dotyczących ich eksploatacji oraz przygotować projekt całej instalacji. Świadczymy również usługi fotowoltaiczne w Gorzowie, Choszcznie oraz Myśliborzu. Postaw na sprawdzoną firmę montażową i serwisową. Wybierz usługi EKO-ANWA i skontaktuj się z naszym przedstawicielem już dziś.

Ekologiczne ogrzewanie – dlaczego warto?

Jeśli chcesz obniżyć wysokość rachunków za ogrzewanie i podreperować domowy budżet, wybierz ekologiczne źródła ciepła. Jednym z nich są wydajne i sprawdzone pompy, które stanowią połączenie:

  • ekonomii,
  • ekologii,
  • komfortu użytkowania.

Stosowanie urządzeń korzystających z odnawialnych źródeł energii jest przede wszystkim wspierane przez politykę Unii Europejskiej. Oznacza to, że wszystkie osoby wybierające to rozwiązanie, mogą skorzystać z bezzwrotnego dofinansowania na ekologiczne urządzenia.

Systemy wykorzystujące OZE obniżają także emisję dwutlenku węgla do atmosfery o prawie 20%! Ich wybór i zastosowanie pozwala zatem znacząco wpłynąć na stan środowiska naturalnego, które i tak jest już w dużym stopniu zdegradowane i zanieczyszczone. Zastosowanie systemów opartych na OZE to rozwiązanie przyszłości.